מאפיינים

 יש לנו שני סוגי גרביים יחודיים העונים לדרישות הגבוהות ביותר של הדיסציפלינות המתאימות.

עם מיקרו-סיבי Dryarn ו- Microlon, אנו מייצרים גרביים מיוחדים המאפשרים לנו לשלב תערובת אידיאלית של ביצועים ופונקציונליות.

טבלת תכונות ומאפיינים גרבי אינסילנס

גרבי אולטרה-לייט וטריאתלון

רוכבים עם תשוקה? הגרביים שלך מלווים אותך באופניים ובריצה? אוהבים גרביים דקים ורוצים ביצועים מקסימליים?

גרבי האולטרה לייט וטריאתלון שלנו מתאימים בדיוק לך! גרבי הטריאתלון של INCYLENCE מרשימים בפונקציונליות מירבית, נידוף ואוורור גבוהים ביותר. גרביים דקים, שוקלים מעט מאוד ומבטיחים מגע ישיר עם הנעל. מושלם לרכיבה על אופניים, אידיאלי לתחרויות ולרצים המחפשים תחושת ריצה ישירה.

incylence-triathlon-socke-features-en.jp

גרבי ריצה

את רצה? אתה רץ? אוהבים סגנונות עיצוב מגניבים ולא מתפשרים על האיכות הגבוהה ביותר לרגליים שלכם?

אתם רוצים ליהנות מגרב ריצה נוח, תומך ומנדף? בין אם אתם ספורטאים מקצוענים או רצים חובבים אתם מחפשים גרב לאימונים שיהיה איכותי ונוח, שלא יחליק, ינדף בצורה טובה ולא יגורם לשלפוחיות - אתם צריכים להכיר את גרבי הריצה שלנו! גרבי הריצה של INCYLENCE עבים יותר מדגמי גרבי האולטרה-לייט שלנו, הבד באזור הבוהן מחוזק וההתאמה נעימה ומושלמת לכף הרגל. גרבי ריצה לאימונים ותחרויות עם סטייל מסובב ראשים, תרוצו תבינו.
גרבי ריצה האיכותים של INCYLENCE מתחלקים למספר דגמים: גרבי ריצה דקים, גרבי ריצה עבים, גרבי ריצה קצרים, גרבי ריצה גבוהים.

incylence-run-socks-features-en

גרבי רכיבה

גרבי רכיבת הכביש שלנו, גרבי רכיבה איכותיים, אופנתיים, מלאים בסטייל, מוקפדים העונים לדרישות הגבוהות ביותר, בזכות הבד הייחודי שלנו. גרבי הרכיבה שלנו הן הדרך הטובה והמקצועית להוסיף טאצ' אישי לסט בגדי הרכיבה שלכם. כחלק מקבוצת רכיבה או כבודדים, גרבי רכיבת כביש הצבעוניים שלנו מקבלים שבחים ומחמאות על עיצובים יוצאי דופן. צבעים חזקים בנוסף לפונקציונליות הגבוהה ביותר של הגרביים שאנו מייצרים זה ה-DNA שלנו ב INCYLENCE. הגרביים שלנו יספקו לכם את הנוחות והסטייל המושלם לרכיבה בטריינר או בחוץ בזמן האימון או בקפה שאחרי.