top of page

INCYLENCE RENEWED 97 גרבי ספורט עשויים מפסולת אוקיינוס


97% ממוחזר | הביצועים והסגנון הגבוהים ביותר | נולד בגרמניה | חולץ מהאוקיינוס | תוצרת פורטוגל | נבדק על ידי אלופים


אנחנו, INCYLENCE סטארט-אפ צעיר המתמחה בפיתוח גרבי ספורט לביצועים גבוהים ומאז ההקמת החברה והמותג חרטנו על דגלנו להיות מומחי גרביים. למודעות סביבתית וקיימות תפקיד חשוב במוחנו. במהלך הפיתוח והייצור תמיד נבדקות האפשריות כיצד נוכל לשאוף לשימוש בחומרים ידידותיים יותר לסביבה מבלי להתפשר על איכות גבוהה וסגנון מדויק. לאחר יותר משנה של מחקר ופיתוח אנו יכולים להציג בגאווה גרבי ספורט העשויים 97% מחומרים ממוחזרים! וזה רק צד אחד של הסיפור…


הבעיה: הדרישה שלנו כצרכנים למוצרים חדשים גדלה וכך גם הצורך במשאבים. מצד שני, כמויות אדירות של מוצרים ישנים מסיימים דרכם כפסולת שתורמת לשינויי אקלים לרעה ולהכחדת מינים בטבע. האם יש דרך לעשות משהו עם זה? להפוך מוצרים ישנים לחדשים?

הפתרון: התחלנו לבצע מחקר ומצאנו אפשרות לייצור חוטים ממוחזרים שעשויים מפסולת ים. ECONYL® הוא החוט שנבחר למשימה, החוט מיוצר מרשתות דייג ישנות, שטיחים ישנים ומוצרי אופנה ישנים. הפסולת הזו עוברת ההתחדשות ושחזור לאיכות מקורית.

התהליך: התהליך מתחיל באיסוף המרכיבים לפני שהם נשלחים לים והופכים לפסולת מזהמת אוקיינוסים בכל רחבי העולם. הפסולת הזו ממוינת ומנוקה כדי לשחזר כמה שיותר ניילון בתהליך. השלב השני הוא התחדשות וטיהור רדיקליים. פסולת ניילון ממוחזרת ממש בחזרה למצבה המקורי וכך ונוצרים חוטי טקסטיל חדשים. הניילון המחודש זהה לחלוטין לניילון בתולי. לאחר מכן, החומר משמש לייצור מוצרים חדשים.


לאחר יותר משנה וחצי של פיתוח הגרביים בקולקציית RENEWED 97 זמינים לרכישה באופן גלובלי, גרביים העונים על הדרישה שלנו לפונקציונליות גבוהה תוך שימוש בפסולת ישנה לייצור לא מזהם.


לאחר שלל בדיקות, התאמה ואופטימיזציה, יש לנו מוצר מוכן לשוק שיכול להשפיע רבות על האופן שבו אנו מתאמנים, מתלבשים וגם חושבים על תעשיית הטקסטיל והפתרונות ברי קיימא לציוד אימון איכותי מאוד. זהו הפרויקט הגדול ביותר שלנו עד כה שיוצא לשוק בהצלחה רבה לאחר שנבדק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים הטובים ביותר. כל מוצרי INCYLENCE לפני שאנו מתחילים פיתוח, אנו רושמים את התכונות העיקריות שאנו רוצים מהם. לאחר מכן מגיע שלב הפיתוח והבדיקה תוך כדי עבודה על עיצוב במקביל. הקשר החזק שלנו לקהילת הספורט ולאנשי המקצוע מבטיח שהקריטריונים הגבוהים ביותר מתקיימים ושאנחנו מספקים מוצר שאפשר לסמוך עליו.עיצוב עמיד לאורך זמן

קולקציית הגרביים RENEWED 97 סופר עמידות ושומרות על הצורה גם לאחר שימוש אינטנסיבי, הצבעים עמידים לאורך זמן ועומדים במבחן הכביסה.


שימוש חוזר ומיחזור

97% מהחומרים שאנו משתמשים בהם בגרביים ממוחזרים. 3% הנותרים הם אלסטן רגיל בגלל סיבות טכניות. האתגר שלנו לעתיד הוא להגיע עד 100% מבלי להתפשר על האיכות.


חומרים ברי קיימא

החוט העיקרי בגרביים מדגם RENEWED 97 שלנו הוא ECONYL®. חוט זה עשוי מפסולת אוקיינוס ​​ואשפה תעשייתית כגון רשתות דיג ישנות. בהשוואה לניילון רגיל המבוסס על מאובנים, ההשפעות על הפלנטה שלנו והאקלים נמוכות בהרבה ואין צורך ליצור חומר חדש.

מפעלים ידידותיים לסביבה

הגרביים שלנו מיוצרים בפורטוגל בטכנולוגיה החדשה ביותר, מכונות שעובדות יעיל יותר ועם פחות פליטת CO2. הייצור והאריזה מתקיים כולו באירופה בצורה ירוקה והוגנת.


הפצה בת קיימא

אנו שולחים הזמנות קטנות בשקיות ש-30% עשויות מדשא ו-70% נייר ממוחזר. אנחנו גם נמנעים מפלסטיק במשלוח ובאריזת הגרביים שלנו והגענו לקונסטרוקציה שלא כוללת פלסטיק אלא מורכבת מנייר בלבד.


התרומה הנוספת שלנו לסביבה

אנחנו לא רק משתמשים בחומרים ממוחזרים אלא גם עוזרים לנקות את האוקיינוסים בו זמנית. באמצעות טון אחד של רשתות דייג ישנות אנחנו יכולים לייצר כ 15,000 זוגות של גרביים מדגם RENEWED 97. ניקוי האוקיינוס ​​וייצור גרבי ספורט בעלות ביצועים גבוהים יכולים כעת ללכת יד ביד.


אנו רואים בשמירה על הסביבה ערך עליון, כספורטאים ואנשי ים וספורט הסביבה והיקום הם שטח האימון הפנאי שאנו כלכך אוהבים, התרומה שהטבע והים נותנים לנו,הספורטאים והשייטים עצומה. זה הזמן שלנו לשנות ולשמור. הצטרפו אלינו!0 תגובות

Comments


bottom of page